Заробіток на крипті 2021 – ТОП 7 методів

Сьогодні розповім як заробити на криптовалютах, перерахую всі можливі і знайомі мені способи заробітку в 2019 році, їх плюси і мінуси, а також можливі ризики.

Відразу хочу попередити, що ризики є на кожному кроці, тому завжди варто десять разів подумати, перш ніж щось спробувати. Також хочу нагадати одне з найголовніших правил заробітку на криптовалюті – ніколи не вкладай останні гроші, або позичені гроші, так як це легкий спосіб їх втратити.

Як заробити на криптовалютах:

 1. Майнінг
 2. Трейдінг
 3. Холд
 4. DEFI
 5. Аірдропи
 6. Інвестиції в нові валюти перед лістингом
 7. Блокчейн ігри

1. Майнінг криптовалют

Майнінг – один з найперших методів і ще досі актуальний. Так майнити вже не так прибутково, проте все ще можливо. Якщо у вас залишилась стара ферма з відеокартами на 4 GB. Ви можете переключитись на валюти на зразок Raven та продовжити майнити. Середній заробіток від 100$ чистого прибутку в місяць.

Прибутковість майнінгу безпосередньо залежить від вартості видобутої криптовалюти, комісії пулу, витрат на обладнання, електроенергію і обслуговування.

Калькулятори майнінгу:
 • CryptoCompare.com
 • WhatToMine.com
 • CoinWarz.com

2. Трейдинг

Трейдинг продовжує залишатись надзвичайно прибутковою справою. Особливо на ринку який зростає. Проте цей метод найризиковіший і потребує серйозних навичок. Вмілий трейдер робить  10-20% прибутку на місяць від свого депозиту, тому якщо в перший місяць трейдингу ти зробиш + 5%, то це вже буде супер.

Для трейдингу обов’язкові:

 • Стартовий депозит
 • Уміння аналізувати графік і вибирати правильну стратегію

Прогнози зазвичай роблять на сервісі TradingView.com. Там безкоштовно можна відкрити будь-який графік, застосувати потрібні інструменти і намалювати фігуру з технічного аналізу, взагалі дуже корисний для трейдера сайт. Коли прогнози будуть правильно відпрацьовуватись можна спробувати реальний трейдинг.

З відомих сайтів рекомендую наступні кріптовалютні біржі:

Всі вони між собою відрізняються наявністю тієї чи іншої криптовалютної пари, дизайном і функціоналом, тому раджу глянути кожну, перед тим як зробити вибір і зупинитися на одній або кількох біржах.

3. HOLD – HODL

Холд, він же HOLD і HODL – це довгострокова покупка будь-якої криптовалюти, з метою зафіксувати прибуток через рік, два, а то і більше.

Цього року власники біткоіну, ефіру та BNB пережили справжній успіх. Збільшили свої статки в десятки разів.

4. DEFI

DeFi ( decentralized finance, децентралізовані фінанси ) – набір сервісів і додатків, розроблених з використанням блокчейна , криптовалют / токенsв і смарт-контрактів . Ці сервіси інтегруються в єдину мережу, пропонуючи користувачам послуги, які зазвичай надають банки та інші фінансові організації.

Якщо говорити простими словами, то це свого роду альтернативний банківський сектор, послугами якого можуть скористатися люди, які не бажають / не мають можливості мати справу з традиційними фінансовими інститутами.

Найпривабливішою особливістю DeFi-галузі для більшості користувачів є можливість заробляти на них за допомогою так званого «дохідного фермерства».

Прибуткове фермерство ( yield farming ) – це заробіток токенів певного DeFi-сервісу в процесі будь-якого виду взаємодії з ним, наприклад, участь в голосуванні, депонування коштів для видачі кредитів користувачам і т.д.

Бум цей сектор пережив літом 2020 року. Ми продовжимо публікувати про нові цікаві проекти. А також ознайомтесь з нашим розділом Airdrop. Де часто роздають токени безкоштовно, включаючи і defi токени.

5.Аірдропи

При запуску нових монет та блокчейн проектів у розробників з’являється проблема поширення та розвитку, яку часто вирішують роздачею криптовалюти для набуття валютою популярності. Приймаючи участь у аірдропах можна дійти прибутків від $5 000 до $15 000 за твердженнями деяких західних криптоблогерів.

Найбільш привабливим є те, що це не потребує ні коштів, ні значного часу.

Вам потрібно:

 1. Ел пошта
 2. Телеграм
 3. Twitter
 4. Іноді ще можуть знадобитись акаунти в Facebook, Youtobe, Reddit, Medium.

І головне відповідні роздачі гаманці:

 • Binance Chain (BEP20 – BNB)
 • Ethereum (ERC20 / BEP20)
 • TRX (TRC20)

Виконуйте прості завдання та додавайте свої гаманці та очікуйте на роздачу.

Наш телеграм канал, який щодня публікує найсвіжіші перевірені роздачі https://t.me/btcup_airdrop

6. Інвестиції в ICO

Ще один вид заробітку інвестиції у валюти на ранніх етапах. Для того щоб заробити на ICO потрібно дві речі: гроші і хороший проект. З першим пунктом все просто, можна починати навіть з 10 $ (але бажано більше). Зараз існує чудовий сервіс який допомагає обирати перспективні валюти та інвестувати – coinlist.co.

7. Блокчейн ігри

Таких проектів безліч. Тут ви можете почитати про одиз з них, який не вимагає взагалі жодних вкладів і приносить від 2 DOGE в день.

Close