Як купити біткоін – покрокова інструкція

Якщо ж ви вирішили купити біткоін, то цей матеріал і докладна інструкція саме для вас!

Вибір Bitcoin-гаманця

Для того, щоб купити біткоін, вам необхідний гаманець для зберігання криптовалют.

Cамий простий і швидкий спосіб – встановити гаманець на свій комп’ютер або мобільний телефон або зареєструвати аккаунт онлайн. Це просто і швидко. Офіційний сайт поможе з вибором, але я рекомендую користуватись сервісом blockchain.com або придбати ledger nano s. Куплену криптовалюту ви в будь-який момент зможете перевести на будь-який інший гаманець.

Пов’язане зображення

Найбільш безпечним варіантом на сьогоднішній день є апаратні гаманці, так як їх практично неможливо зламати – криптовалюта зберігається автономно на окремому пристрої, не приєднаному до мережі Інтернет.

Найбільш популярний і доступний варіант – Ledger Nano S. Крім біткоіни він підтримує більше 1000 криптовалют і токенів. Варто Ledger Nano S всього 30 євро (для порівняння, ціна найдешевшого аналога 70 євро).

З мінусів – потрібно дочекатися доставки, тому можна спочатку завести онлайн гаманець, а потім перевести з нього монети на апаратний. Цей варіант відмінно підійде для довгострокового зберігання вашої криптовалюти.

Багатьох користувачів цікавить питання, чи можна купити частину біткоіна. Візьміть до уваги, що ви можете купити криптовалюти на будь-яку суму. Зовсім не обов’язково купувати 1 біткоін, ви завжди можете купити і меншу його частину. Це означає, що ви можете купити пів біткоіна, чверть біткоіна, або навіть 1/100 біткоіна або будь-яку частку, наприклад 0.03 BTC, 0.58 BTC або 0.024 BTC.

Як поповнити гаманець

Тепер у нас є гаманець для зберігання Bitcoin, а ще у нас є певна сума грошей для покупки криптовалюти. Логічне запитання: а де взяти біткоіни?

Перед нами знов вибір способів:

  • Біржі криптовалют;
  • Термінали і криптомати;
  • Обмінні онлайн сервіси;
  • Обмін з іншими людьми на готівку, подарункові купони.

Розглянемо кожен з цих варіантів окремо.

Купівля на біржі

До числа найбільш популярних бірж в Україні відносять:

 

Простота інтерфейсу Відносно простий Простий Відносно простий
Російська мова + + +
Комісія на вивід BTC 0.0005 0.0005 0.0006

Можливість прив’язки карти 

Visa/Martercard

можна придбати з карти + +
Посилання перейти перейти перейти

До важливої переваги купівлі крипти на біржі варто віднести те, що ви маєте можливість працювати з гнучким курсом та значно меншими комісіями. Вартість BTC коливається, тому є ймовірність укласти угоду на кращих умовах. Якщо купити BTC треба швидко, тоді працюйте за ринковою ціною. Зазвичай вона автоматично вказується в ордерах.

Обмінники

В мережі є спеціалізовані сервіси, які займаються обміном грошей на криптовалюту в режимі онлайн. Таких обмінників існує понад 100. Знайти їх можна на спеціалізованих сервісах моніторингу, або скористатися перевіреними сервісами, описаними нижче.

Напрямки для обміну можуть бути різними:

  • Приват24 -> Bitcoin
  • Онлайн-банкінг -> Bitcoin;
  • VISA, Mastercard -> Bitcoin;
  • Payoneer, Skrill, Paypal і інші сервіси -> Bitcoin.

Увага: обмінники як і в реальному житті не найбезпечніше місце обміну валюти, якщо ви міняєте більше 1000$, будьте вкрай уважні, можливо варто задуматись про обмін на біржі.

Перевірені обмінники криптовалют

     Mychanger

    Smart-Obmen

 

    365Cash

    VIP obmen

    F-change

Ви можете  придбати біткоіни за свою національну валюту в обмінних сервісах, що дуже зручно і але зазвичай не так вигідно, оскільки курс в обмінниках дещо вищий біржового. 

Для обміну треба обрати наявний у вас засіб з грошима та вибрати валюту яку хочете отримати.

ATM і термінали

Результат пошуку зображень за запитом "обменник"Банкомати і термінали з можливістю покупки Bitcoin поки що не надто поширені. В Україні їх всього з кілька десятків штук, але ситуація змінюється досить швидко: список АТМ є на сайті CoinATMRadar. Такі апарати прості в роботі – досить декількох операцій з картою і самим ATM і криптовалюта буде зарахована на ваш гаманець. Термінали працюють з готівкою.

 

Прямі перекази, подарункові карти

Ніхто не відміняв і такий варіант як пряма купівля Bitcoin за готівку. Якщо ви це робите з вашим другом, то досить просто домовитися про зручний спосіб оплати, а також про курс.

Результат пошуку зображень за запитом "btc 2 cash"

У таких країнах як Австрія, Південна Корея, Мексика існує цікавий варіант покупки BTC – через подарункові карти. Вам достатньо їх поповнити на номінал, а потім ввести код на спеціалізованому сайті. «Продавці» таких карт непогано наживаються на комісіях, що досягають 3-8%. Однак метод все одно користується попитом через свою простоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close