У Bakkt назвали остаточну дату запуску торгівлі поставними біткоін-ф’ючерсами

Повномасштабний запуск торгівлі денними і місячними поставними біткоін-ф’ючерсами на платформі Bakkt від корпорації Intercontinental Exchange (ICE) відбудеться 23 вересня. За словами CEO Bakkt Келлі Лоффлера, Комісія з термінової біржової торгівлі США (CFTC) «дала контрактам зелене світло» за допомогою процедури самосертифікації.

Одночасно з цим, Bakkt Trust Company LLC отримала ліцензію трасту від Управління фінансовими послугами штату Нью-Йорк (NYDFS), що дозволить їй зберігати біткоіни інституційних клієнтів, які будуть застраховані на $ 125 млн.

Відзначимо, що ф’ючерси повинні увійти в лістинг ICE Futures U.S., а прозорість забезпечить ICE Clear US. При цьому контракти будуть забезпечені гарантійним фондом, в який вже вклали $ 35 млн.

Bakkt має намір вирішити проблему низької ліквідності, якості послуг, операційних ризиків, надійності і комісій, щоб дозволити інституціональним інвесторам взаємодіяти з біткоіном, підкреслив Лоффлер.

Крім того, для денних контрактів будуть доступні маржинальні інструменти. Розмір кредитного плеча поки невідомий.

Примітно, що Bakkt не спиратиметься на ціну біткоіна на спотових ринках для розрахунку ф’ючерсів, оскільки ними «можна маніпулювати», проте подробиці власного механізму ціноутворення розкриті не були. Деякі представники спільноти здивувалися такому рішенню, оскільки ряд спотових ринків демонструють досить високу ліквідність.

Close