Опис Tether

Компанія Tether Limited емітує криптотокен, який на біржах позначається як USDT coin. Що це за валюта? Абревіатура цієї криптовалюти показує, що вона має пряме відношення до долара. Розробники вирішили об’єднати технологію блокчейн з фіатнимі грошима. Платформа Tether дає можливість користувачам конвертувати валюту (євро, долар) в цифрову валюту. Ціна їх повинна бути прив’язана 1 до 1, тобто 1 долар повинен дорівнювати 1 USDT. Такі монети називаються stablecoin (стейблкоін), тобто стабільна монета.

Транзакції з доларами завжди пов’язані з законом і оподатковуються, тоді як з криптовалютами справи йдуть набагато простіше і біржі не потрібно купувати спеціальну ліцензію, щоб з нею працювати. Для цього і був придуманий цей токен.

Технології, які використовуються в Tether

Монети USDT випускаються на базі технології Blockchain. Використовується протокол Omni Layer для створення токенів. Усі транзакції шифруються і передаються в блокчейні біткоіна. Tether дає можливість відправляти і отримувати віртуальні аналоги фіатних валют серед користувачів з будь-яких точок світу. Кожен USDT підкріплюється реальним доларом США. У компанії Tether є спеціальний резерв як в доларах, так і в євро. Наявність цих коштів підтверджується постійними аудитами цієї компанії, а також алгоритмами доказів платоспроможності (Proof of Solvency) і доказом резервування (Proof of Reserves).

Курс USDT до долара і біткоіна можна побачити на біржах подивитися реальний курс цієї криптовалюти. Іноді він дещо перевищує 1 долар. Капіталізація Tether становить 4 мільярди доларів, а монета не так давно стрімко увірвалася в 20-ку криптовалюта. Майнінг даної монети не передбачений.

Як почати роботу з Tether

Компанія Tether працює з біржами, обмінниками, великими фінансовими компаніями і фізичними особами. З їх допомогою на біржах можна купувати будь-яку криптовалюту. Tether дотримується всіх міжнародних стандартів і норм тих країн, в яких працює. Компанія має філії в Гонконгу, Каліфорнії і на Східному узбережжі США.

Щоб почати співпрацювати з Tether, біржі необхідно укласти з ними офіційний договір. Передбачено, що жодна біржа не має права додати в свій список криптовалюту USDT без підписаного договору.

Що стосується фізичних осіб, то для початку співпраці необхідно створити особистий обліковий запис на офіційному сайті компанії. При реєстрації потрібно ввести ПІБ, країну проживання, адресу електронної пошти, на яку прийде посилання на підтвердження реєстрації та активацію двофакторної аутентифікації. Вона необхідна для додаткового захисту особистого кабінету користувача.

Щоб поповнити баланс доларами, євро або біткоіном, потрібно пройти верифікацію, заповнити анкетні дані і завантажити необхідні документи.

Як купувати і продавати Tether

Поповнення та виведення токенів досить зрозуміла і проста процедура, яка відбувається на офіційному сайті Tether. Потрібно перейти на вкладку «Add Funds», отримати адресу гаманця і зарахувати валюту. Щоб відправити токени, потрібно перейти на вкладку «Send Funds». Для виведення токенів на банківський рахунок досить натиснути кнопку «Withdraw». Навіть початківець зможе швидко розібратися з роботою на цьому майданчику.

Також купити або продати USDT можна на кріптовалютних біржах, таких як Kuna, Bittrex, Bitfinex, Poloniex, Kraken.

Де зберігати Tether

Зберігати тезер можна на будь-яких гаманцях, які підтримують Omni Layer (наприклад, Omni Wallet або HolyTransaction), а також на офіційній платформі, яка знаходиться за адресою wallet.tether.to.

Перспективи Tether

Якщо говорити про перспективи та відгуки користувачів про цю криптовалюту, то вони досить неоднозначні. З одного боку, спостерігається стабільність курсу монет, а також постійне зростання капіталізації. З іншого боку, користувачі стурбовані тим, що обмін фіатних грошей на цифрову валюту є ризикованим. Це пов’язано з тим, що з червня по серпень 2017 року кількість монет зросла в мережі на 100 мільйонів і не зовсім зрозуміло, чим вони підкріплені.

Також відкритим залишилося питання, чому в квітні 2017 американський великий банк перестав обслуговувати транзакції фінансових установ з Тайваню і заблокував близько 50 мільйонів доларів, які належать Tether. Природно, курс USDT в той момент впав до 89 центів. Причина такого вчинку залишилася неясною, що і призвело до сумнівів і недовіри з боку користувачів.

У мережі поширилися чутки про те, що компанія Tether створює фіктивні компанії з “липовими” рахунками при виникненні проблем з банками і за рахунок цього тримається на плаву. Це може мати дуже негативні наслідки.

Сама ж компанія на офіційному сайті публікує новини і має величезні плани на майбутнє. Наприклад, вона планує дати можливість користувачам найближчим часом оперувати цифровими аналогами японської ієни (JPY) і англійського фунта стерлінгів (GBP).

Переваги

  • USDT зручні тим, що їх вартість ясна з першого погляду. Немає необхідності в прорахунках.
  • Транзакції проводяться миттєво.
  • Кожен токен підкріплений реальними грошима.
  • Децентралізація.
  • Прозорість транзакцій.
  • Відсутність комісії за переказ грошей через блокчейн або між гаманцями.
  • Криптовалюта захищена криптографічним шифруванням.
  • У користувачів є цілодобовий доступ до валюти.
  • Tether також легко інтегрується з гаманцями, компаніями і т.д., як і Bitcoin.
  • Її можуть використовувати як фізичні особи, так і компанії. Комерційні компанії, які працюють з Tether, можуть спокійно зосередитися на веденні бізнесу, вказувати ціни за товари і послуги в доларах, євро або інших валютах. Так як немає необхідності переводити валюту в біткоіни, а потім в USDT. Це дає можливість заощадити на зборах і комісіях при переказах і обмінах.
  • Також компанія забезпечує повну конфіденційність.
Previous post Stellar (XLM)
Next post TRON (TRX)