Що таке вайтлисти та як в них приймати участь

На хвилі росту крипторинку з’явилася можливість не тільки інвестувати в токени, які вже є на біржах, а й брати участь в отриманні місця в черзі на покупку крипти до її релізу.

Щоб пояснити детальніше розберемо приклад:

Існує проект N у якого є певна ідея, яку вони розвивають і хочуть донести в маси, до всього іншого вони збирають статутний капітал для реалізації цієї ідеї токенізуючи свій проект.

Для цього вони проводять збір коштів на токен для різних типів інвесторів. Для нас вони надають можливість інвестувати в їхній проект в пабліксейлі пройшовши відбір інвесторів, цим відбором і є вайтлист.

Вайтлист – заявка на участь в пресейлі проекту. Кількість учасників допущених до покупки токену за мінімальною ціною визначає сам проект. Наприклад в проекті Mina, що проходив на платформі COINLIST з 500.000 учасників було допущено до покупки монети 40.000 чоловік, що є майже 10% від усіх бажаючих.

Ціна покупки була 0,25 $ за одну монету, інвесторам дали купити 2000 монет за 500 $. Щоб ви розуміли масштаб того, що відбувається, на даний момент ціна ф’ючерсів Mina 200 $ ……

З 500 $ зробити 110.000 $ – непогано чи не так?
Але це всього лише ф’ючерси, при лістингу Mina 31 травня на думку експертів може бути близько 20 $, а це 40.000 $ з 500 $. Проекти самі виставляють мінімальну ціну покупки на публічних пресейлах.

ПІДВЕДЕМО ПІДСУМОК:

💡 Вайтлисти потрібно заповнювати всі. Вайтлист – щасливий квиток, який допоможе нам заробити
💡 Читаємо інформацію про проект та завдання під постом про проект.
💡 Метамаск – гаманець, який нам обов’язковий для участі в вайтлистах, за його номером нам буде виданий щасливий квиток (метамаск можна скачати і встановити на смартфон або ноутбук як Chrome додаток)

Так виглядає стандартна форма для участі у вайтлисті:

до речі ще не пізно прийняти в ньому участь: https://wn.nr/vCQ4pX

Close