Різниця між IPO, ICO, IEO, IDO та STO?

Коротко і по суті пояснимо різницю між такими поняттями як:

IPO, ICO, IEO, IDO та STO

1. IPO (Initial Public Offering)

Первинна публічна пропозиція – це процес, за допомогою якого приватна компанія може вийти на біржу шляхом продажу своїх акцій широкому загалу.

2. ICO (Initial coin offering)

ICO зазвичай використовується для запуску нової послуги або продукту на криптовалютному ринку, як новий токен криптовалюти або монета. Насправді це дуже схоже на IPO ( Initial Public Offering), який використовується новою компанією для залучення коштів, коли вона вперше виходить на фондовий ринок.

3. IEO (Initial exchange offering)

В IEO компанії безпосередньо продають свої токени на біржі окремим учасникам, не пропонуючи їх на ICO. Це поняття дуже схоже на ICO, але відрізняється тим, що пропозиція монет відбувається на криптобіржі.

4. IDO (Initial Dex Offering)

IDO – це окремий випадок IEO. Основна відмінність між IEO та IDO полягає в тому, що IDO виконується на децентралізованій біржі.

5. STO (Security Token Offering)

Пропозиція токенів безпеки – ще один інструмент збору коштів, але він є більш складним  у порівнянні з ICO. Токени безпеки підпорядковуються правилам про цінні папери і вступають в силу в перший день STO. Іншими словами це цифрові цінні папери, які набагато більш надійні, бо на них поширюється дія законів про обіг та функціонування цінних паперів.

Close