Що таке Ripple?

Ripple є масштабною системою валютних розрахунків, за допомогою якої можна зробити миттєвий грошовий переказ, незалежно від того, яку саме валюту необхідно перевести, і в яку конкретно точку світу. На сьогоднішній день ріппл активно намагається налагодити співпрацю з банками з метою впровадити в постійний побут більш економічний і ефективний спосіб проведення фінансових операцій по всьому світу. Основна ідея, на якій базується ріппл, це щоб в сучасному  світі технологій, валютні перекази здійснювалися так само миттєво, як і обмін інформаційними даними в режимі онлайн. Валютна система Ripple відрізняється від інших криптовалют насамперед відсутністю ланцюжка блоків при здійсненні операцій.

Всі перекази в рамках платформи ріппл здійснюються за допомогою XRP. Що таке XRP? По суті, це – грошова одиниця – посередник, за допомогою якої здійснюються перекази в системі ріппл. Дана криптовалюта знаходиться в дефіциті, так як у вільному доступі до використання є лише початковий резерв – сто мільярдів XRP, в призначеній для користувачів експлуатації на даний момент знаходиться 39% XRP, інші 61 % поки що залишаються в резерві ріппл. Щомісяця Ripple звільняє один із заблокованих смарт – контрактів, звільняючи один мільярд XRP. Всього подібних контрактів є 55. Якщо валюта XRP не бере участі в транзакції (фінансова операція проводиться в рідних грошових одиницях, без переказу в криптовалюту), то ріппл стягує комісію за послуги. За допомогою комісійного збору здійснюється захист системи від хакерських атак. На відміну від біткоіна, XRP не має майнінгу.

E-scrooge

Інвестування в ріппл може відбуватись безпосередньо, проте, найбільш доступним методом є вкладення в XRP. На сьогоднішній день оцінка XRP до долара тримається на рівні 0,3 $ за криптографічний токен. Коливання ринкової ціни XRP залежать від того, який курс долара, євро, біткоіна і інших валют.

Зараз графіки курсу XRP вкрай нестабільні, тому багато банків побоюються співпрацювати з ріппл. Але творці даної валютної платформи налаштовані рано чи пізно звести XRP в ранг всесвітньої резервної валюти. Якщо світові банки почнуть використовувати XRP не як проміжну ланкв між валютами різних країн світу, а як загальну грошову одиницю, то немає ніякого сумніву, що з часом курс віртуальної валюти від ріппл зросте до небес.

Переваги

Робота з корпораціями. Головним достоїнством ріппл (і відмінною рисою від інших криптовалют) можна назвати співпрацю з банківською системою. Зв’язки з масштабними корпораціями, які ведуть облік і контроль глобальних фінансових операцій, – це, безперечно, розумне рішення, яке може переконати багатьох інвесторів в серйозності платформи ріппл і доцільності інвестиційних вкладів в XRP. Непоганим рішенням для інвесторів буде здійснення довгострокового вкладу – тобто придбати деяку кількість XRP і просто чекати стрибка вартості.
Висока швидкість транзакцій. Також важливою перевагою Ripple є швидкість, з якою проводяться грошові операції. Швидкість транзакції становить приблизно чотири секунди. На сьогоднішній день за одну секунду Ripple обробляє до тисячі грошових операцій, але переваги валютної платформи на цьому не обмежуються – Ripple може обробляти в 50 разів більше транзакцій за секунду.
Стабільна ціна. Якщо порівнювати Ripple з Bitcoin, то головною якістю, яку варто відзначити, це стабільність ціни XRP і вартість послуг Ripple – в той час, як вартість транзакцій в системі біткоін невблаганно зростає, ріппл залишається більш доступним і недорогим способом передачі валюти в різні точки світу.
Приватність. Здійснення фінансових переказів в системі Ripple є повністю конфіденційним. Користувачам видно список транзакцій, однак безпосередньо платежі анонімні. Що дозволяє здійснювати фінансові операції в рамках платформи Ripple інкогніто. Також повна анонімність позбавляє від необхідності заповнювати різні фінансові декларації.
Оборотність транзакцій. Ще одною унікальною відмінністю Ripple від інших віртуальних валютних платформ є те, що всі проведені транзакції оборотні.
Курс на децентралізацію. У майбутньому очікується децентралізація Ripple, що теж стане одним з великих плюсів у розвитку даної платіжної системи. За словами директора з технологій Штефана Томаса, в планах Ripple стати більш децентралізованою мережею, ніж Bitcoin. Залучення нових клієнтів, фінансових провайдерів і банків – ось головна мета Ripple на сьогоднішній день.
На даний момент валютна платформа Ripple поки не досягла ідеалу розробки, однак, судячи з її стрімкого розвитку і тому, як швидко вона набирає

Ripple можна купити:

 

 

 

Close