Перспективний токен SAFEMOON. Як придбати?

Чому варто дізнатися більше про SafeMoon?

SafeMoon останнім часом набув популярності і стрімко зріс в ціні. Ця криптовалюта з’явилася лише в березні 2021 року, але у неї вже є величезний потенціал для досягнення вражаючих результатів. Тиждень тому, в неділю, її зростання склало 99% після того, як біткоін пережив найбільше одноденне падіння за кілька місяців. Відмінний результат SafeMoon показав після феноменального результату DogeCoin.

Ціна DogeCoin виросла на 91% за 24 години після того, як Ілон Маск написав в Twitter про цю криптовалюту. Цифровий актив виріс з відносної безвісності і перетворився в монету, яка приносить інвесторам чималі гроші.

Що треба знати про SafeMoon

SafeMoon – це DeFi-токен, тобто криптовалюта, децентралізована від фінансового сектора, схожа на Ethereum. У команди, що стоїть за проектом, є досить цікава стратегія, щоб збільшити кількість власників і утримати їх. Ось як це працює:

  1. SafeMoon хоче, щоб люди зберігали свої монети. Відпочатку монета тримає високу плату за продаж токенів -10%. Ці відсотки розподіляються по 5%. Перші п’ять відсотків будуть спалені, а це означає, що ціна самого токена зросте. Інші – ідуть на винагороду тим, хто зберігає і розподіляються рівним цином.
  2. Загальна ємність становить 1 000 000 000 000 000 монет, 223 000 000 000 000 вже були спалені під час випуску.

Варто відзначити, що покупка трудомістка, тому що спочатку потрібно купити BNB, а потім обміняти його на Pancakeswap на токен SafeMoon. Нещодавно можливість придбати з’явилась на біржі:

За токеном стоїть велика спільнота – вже понад півтора мільйони осіб тримають токени. У самої команди є план на рік, включаючи благодійні проекти.

Ризики

Багато експертів попереджають, що SafeMoon може виявитися скамом, адже пройшло надто мало часу з моменту випуску токена і складно оцінити, що його чекає далі.

 

Чи може SafeMoon обігнати Dogecoin?

В останні тижні Dogecoin став відомим завдяки підтримці Ілона Маска, який за лічені тижні допоміг підвищити його статус від жарту до короля криптовалют.

DOGE в даний час коштує 0.386107 долара і впевнено прямує до одного долара, але молодий токен SafeMoon також цілком може отримати фінансовий успіх.

SafeMoon має повністю розподілену ринкову капіталізацію в 4,3 мільярда доларів. Валюта переслідує ту ж мету, що і DOGE, і сподівається збільшити свою вартість.

Більш того, SafeMoon трохи відрізняється від інших криптовалют на основі блокчейна, представлених на ринку, що може дати певну перевагу.

Криптовалюта SafeMoon і її плани на майбутнє

Протокол DeFi також планує запустити торговельну площадку NFT. Компанія стверджує, що отримала 700 000 доларів для цього проекту. Спільнота SafeMoon хоче, щоб Binance і інші провідні кріптовалютние біржі також пропонували цю криптовалюта. Це і зіграло злий жарт, СЕО Бінанс поскаржився на спам і заявив про можливий блеклист – при продовженні спаму в бік бінансу.

Як придбати SAFEMOON на pancake?

  1. Переходимо на pancake.finance.
  2. У вкладці Trade/ Exchange обираємо засіб оплати BNB та авторизуємо Binance Smart Chaine або Metamask гаманець. Там вже мають бути кошти.
  3. В нижньому полі обираємо SAFEMOON -якщо немає додаємо контракт звідси
  4. В налаштуваннях обміну ставимо 12% (2% забирає пул ліквідності і 10% на спалення)
  5.  Зберігаємо до росту
Close