Перспективні криптовалюти 2020

Після бурхливого (як для криптовалюта, так і для всього світу) початку 2020 року, кожен замислюється, що чекає надалі. Інвестори – не виняток. У які монети краще вкладатися, у яких є найкращі можливості і потенціал для зростання?

 

Chainlink (LINK)

Найвідоміша і затребувана децентралізована мережа привертає все більше уваги з боку великих компаній і проектів. Її запровадили у себе вже більше трьохсот партнерів. Як наслідок, це піднімає і цінність монети LINK. Чим більше буде розвиватися екосистема, тим цінніше буде і актив. Ось чому сьогодні багато інвесторів розглядають LINK в якість довгострокової або середньостроковій інвестиції.

Cardano (ADA)

Проект позиціонує себе як виробника інструментів, здатних передати контроль над світовими системами від корпорацій до окремих осіб, талант яких дозволяє створювати щось нове і корисне. Cardano – вельми амбітна задумка. Хоча ця криптовалюта існує вже не перший рік, в останні місяці вона суттєво посилила свій вплив і привернула увагу інвесторів, які поділяють ті ж цінності.

Polkadot (DOT)

Протокол дозволяє передавати різного роду інформацію між блокчейнамі, забезпечуючи сумісність ланцюжків за допомогою механізму шардінга. Таким чином, на базі Polkadot можна створювати більш функціональні сервіси і додатки, що вже в повній мірі оцінили блокчейн-розробники. Токен DOT служить для децентралізованого управління проектом і створення об’єднаних ланцюжків.

Bitcoin (BTC)

Найперша криптовалюта має ще кілька епітетів зі словом «най» – вона найдорожча, капіталізована, відома і затребувана. Незважаючи на ряд недоліків, які відсутні в більш нових криптовалюта, біткоіни продовжує залишатися перспективним вкладенням. Про це говорить і інтерес інституційних інвесторів, і підтримка з боку великих компаній і медійних особистостей.

Ethereum (ETH)

Звичайно ж, наш список не може обійтися і без Ethereum. І цьому є логічне пояснення: команда розробників, нарешті, почала роботи по переходу на Ethereum 2.0 і це приваблює великі інвестиції в цей проект і підвищує інтерес користувачів до ЕТН. Як результат – ціна зростатиме. І, судячи з усього, вона продовжить рости в 2020-21 році.

Ось п’ятірка криптовалют, які на сьогоднішній день дійсно заслуговують на увагу як інвестиційні, торгові або захисні активи. Також хочеться відзначити, що зараз величезне значення мають стейблкоіни, оскільки це комфортні інструменти для управління коштами в децентралізованому просторі без ризиків, пов’язаних з волатильністю.

Close