Перспективні криптовалюти 2019

У 2017-му році капіталізація ринку криптовалют зросла з 17-ти до 612-ти мільярдів доларів, але в 2018 стався обвал. Не дивлячись на це, блокчейн-індустрія стає все популярнішою і привертає фінанси і увагу як початківців-інвесторів, трейдерів, так і великих компаній. Проектів на ринку стає все більше і звичайні люди все частіше цікавляться, в яку криптовалюту інвестувати в 2019 році. Я зібрав список криптовалют з найбільш позитивними прогнозами на цей рік. Також нижче я наведу різні підходи до інвестування, напишу про ICO і майнінг перспективних монет.

Назва підстави Рік і місяць заснування Ідея Перспективи
Ripple 2012-й рік Децентралізована платформа для платіжних систем, яка робить акцент на операції з обміну валют. Вартість монети може зрости до 1 долара завдяки збільшенню кількості банків-партнерів.
Stellar Квітень 2015 го Являє собою платформу для валютних операцій в реальному часі. Відгалуження від проекту Ripple. Деякі експерти прогнозують вартість до 30 доларів за монету до кінця 2019 го
Cardano Вересень 2017 го Блокчейн платформа, яка побудована на базі відкритого вихідного коду і використовує розумні контракти. Її створенням займалася команда, яка спиралася на численні дослідження і науковий підхід до розробки. Орієнтовний прогноз від аналітиків – 20 доларів за монету до кінця року.
EOS Липень 2017 го Розробники прагнули створити децентралізовану систему, яку буде відрізняти вражаюча пропускна здатність мережі, наявність розумних контрактів і вкрай низька вартість комісій. За словами фахівців, ціна EOS може досягти до кінця 2019 го року суму в 100 доларів.
LISK Травень 2016-го Lisk дозволяє користувачам запускати власні блокчейни на основі проекту. Платформа підтримує розробку користувацьких додатків і не використовує звичні смарт-контракти. В 2019 прогнозується до 150 доларів за 1 LSK.
WAVES Червень 2016- го Головним завданням платформи є надання користувачам можливості випускати свої власні токени. На думку експертів, вартість WAVES буде перевищувати 90 доларів в 2019-му.
IOTA Червень 2017 го Даний проект був створений з метою надання зручного платіжного засобу в рамках концепції “Інтернету речей”. Він об’єднує в мережу пристрої і дозволяє, наприклад, здавати в оренду фізичне обладнання або отримувати з нього дані. Вартість, яку прогнозують для даної криптовалюти в цьому році, сягне 40 доларів за монету.
Monero Квітень 2014 го Дана криптовалюта є одним з основних проектів, який орієнтований на посилену конфіденційність і проведення анонімних транзакцій за допомогою вбудованих “міксерів”. XMR, незважаючи на свою унікальність, довгий час не показувала гарного росту курсу і в 2019-му році її вартість може перевищити 400 доларів за монету.
Ethereum Липень 2015 го Блокчейн платформа, яка призначена для створення децентралізованих додатків за допомогою розумних контрактів. Криптовалюта показувала стабільне зростання, яке може довести її до позначки в 1500 доларів за монету до кінця року.
Status Червень 2017 го Даний блокчейн проект поєднує в собі функціонал месенджера і мобільного браузера для взаємодії з децентралізованими додатками платформи Ефіріум. З огляду на унікальність розробки і підвищений інтерес до неї, можна прогнозувати вартість в 3-5 доларів в цьому році.
NEO 2014-й рік Цей проект є китайським аналогом Ефіріума. Платформа Нео теж використовує смарт контракти і токени. Потенційна вартість в 2019-му, на думку експертів, може перевищувати 300 доларів за монету.
Siacoin 2015-й рік Децентралізована платформа для зберігання даних. Користувачі можуть надати в оренду місце на жорсткому диску або орендувати його у інших учасників системи. Аналітики вважають, що вартість SC може в цьому році піднятися до 25 центів за монету.

Маловідомі перспективні криптовалюти

Молоді криптовалюти, які зараз коштують копійки або зовсім ще не потрапили ні на одну біржу, можуть стати в майбутньому лідерами ринку. Колись лічені центи коштував і біткоін, а зараз його капіталізація сягає мільярдів доларів.

Прогноз криптовалюти часто не дає реальної картини того, що станеться в майбутньому. Даний ринок ще занадто новий і невивчений, що не дозволяє завжди аналізувати те, що відбувається за допомогою стандартних економічних інструментів.

Багато трейдерів вважають гарною ідеєю купувати криптовалюти поки вони мало кому відомі, а ціна максимально низька. Звичайно, такий спосіб працює далеко не з усіма проектами і тут вже інвестор повинен вирішувати яку криптовалюту купити.

Інший спосіб заробити на блокчейн-проектах що розвиваються – це вкластися в ICO. Отримання прибутку подібним чином – це давно не фантастика і в 2017-2018 році ми могли спостерігати багато успішних передпродаж токенів. Однак серед таких пропозицій зустрічається і дуже багато скаму. Слід завжди звертати увагу на інформацію, яку надають розробники. Наявність списку членів команди з досвідченими розробниками в ньому, документації і дорожньої карти не гарантує, що творці не пропадуть з вашими грошима по закінченню ICO, але сильно мінімізує ймовірність такого розвитку подій.

Перспективні криптовалюти для майнінгу

Якщо в наявності у вас є потужна ферма чи асік, то ви можете непогано заробити на майнінгу. Нові монети часто мають низьку складність і про них мало хто знає, що дозволяє без будь-яких проблем намайніть собі монет про запас.

Всього можна виділити два основні підходи до майнінгу. У першому випадку ви заходите на сайт з калькулятором потенційного прибутку, наприклад, whattomine. Там вибираєте найбільш профітні для вашого заліза монети і приступаєте до її видобутку. Все зароблене ви продаєте щотижня або взагалі кожен день. В такому випадку можна завжди отримувати стабільний дохід і, як наслідок, фіатні гроші.

Інший випадок – це коли ви намагаєтеся заглянути в майбутнє, а не відштовхуєтеся на поточний стан курсу. Тоді вам доводиться самостійно аналізувати всю інформацію і з’ясовувати найперспективніші розробки для направлення своїх обчислювальних потужностей на їх видобуток.

Складність майнінгу постійно зростає. Ускладнення видобутку призводить і до подорожчання самої монети. Спочатку DogeCoin, наприклад, можна було добувати за допомогою простого домашнього ПК. Зараз же для отримання відчутного прибутку потрібно вже використовувати спеціалізовані  ASIC-Майнери.

Інвестування в перспективні валюти

Можливо, вам здається, що надійним варіантом буде вкластися в найпопулярніші криптовалюти. Вони дійсно часто демонструють непоганий ріст, але важливо розуміти кілька моментів. По-перше, не потрібно купувати монету, коли вона досягла пікової вартості. Дочекайтеся, коли монета стане найдешевша за певний проміжок часу і інвестуйте лише після цього. У випадку з великими проектами дуже важливо також стежити за новинами від компанії-розробника. Слід пам’ятати, що на ринку будь-які події можуть вплинути на курс.

Також не можна забувати основні правила безпечного інвестування. Намагайтеся не вкладати останні гроші, які ви не можете собі дозволити втратити. Не рекомендується вкладати всю суму в одну валюту, адже це підвищує ризик втрати коштів. Наповнюйте інвестиційний портфель різними валютами, щоб убезпечити себе і збільшити потенційний дохід.

Висновки

Експерти вже зараз виділяють певний список криптовалют, які повинні вирости в ціні до кінця року. Хороший прибуток може принести і інвестування в ICO або проекти, які з’явилися нещодавно.
Слід завжди аналізувати ситуацію і не інвестувати за рекомендацією невідомих джерел. Також не варто вкладати все в одну валюту або використовувати для цього свої останні гроші.

 

Close