Памп канали – чи варто ризикувати

Що таке памп канали?

В телеграмі не складно знайти закриті (платні) та відкриті (безплатні) канали, що надають сигнали про памп, який буде відбуватись на якійсь з криптобірж.

Як працюють памп канали?

По-перше, є різні сигнали. Засновані на інсайдерській інформації і памп сигнали, які розраховані на одночасний масовий закуп. Начебто все про одне, але є дуже важливі нюанси, які потрібно розуміти. Давайте розбиратися.

Платні памп сигнали в телеграм

Технологія памп / дамп не дуже подобається офіційним організаціям і бірж, тому що по суті це маніпуляції ціною, які базуються на якомусь фундаментальному аналізі або реальних подіях. Але це все ще працює.

The Truth about Pumping and Dumping in Crypto Markets | by David Richard Holtz | Medium

В безкоштовний канал з памп сигналами зазвичай інформація зливається вже після закупа в платних групах. Але давайте докладніше про те, як це працює.

Безкоштовні Telegram памп канали

Більшість існуючих Telegram каналів про криптовалюти, часто публікують рекламу про те, що вас запрошують в памп канал. “Клієнт” думає, що йому мабуть пощастило і максимум 1-2 сигнали спостерігає за тим, чи дійсно сигнали працюють. 

Проте ці канали працюють за схемою, мета якої спрямована на заробіток в першу чергу адміністрації проекту і максимально наближених до них людей. Ви повинні розуміти це в першу чергу, і тільки після цього ці люди замислюються про збереження комфорту своїх передплатників.

Все просто як вода, високий попит завжди веде до збільшення вартості. Так і тут, криптовалюта цьому не виняток. Алгоритм дій творців памп каналів в телеграм наступний:

 • Створюється максимально великий канал (від 2 000 “живих” учасників)
 • Готується підґрунтя (правила, інструкції при появі сигналу)
 • Вибирається монета до покупки
 • Вибирається час публікації в загальному каналі
 • Підігрівається інтерес (повідомляється біржа, але монета залишається в таємниці)
 • Ця криптовалюта купується творцями каналу завчасно, як правило валюта яка стабільно довгий час торгується по 1 і тій самій ціні.
 • Надходить сигнал до покупки в певний час для всіх учасників каналу або чату в Telegram з умовою швидкої блискавичної покупки
 • Вартість криптовалюти миттєво зростає
 • Творці розпродають куплений актив, до падіння ціни, як правило їхні ордери вже були виставлені до сигналу. 
 • І потім оголошують про час продажу монети, користувачі так само масово продають монету і ціна падає. (Дамп)

Телеграм памп групи

Тут влаштовано трохи інакше. На відміну від першого випадку, коли всі передплатники чекають безкоштовних сигналів, тут адміністрація створює якийсь приватний канал доступ в нього природно оплачується, створюючи додаткове джерело доходу своїм творцям.

Далі в ньому дають цінну інформацію (в нашому випадку це передчасне повідомлення про памп майбутньої монети) Таким чином дозволяючи заробити своїм приватним передплатникам, перед тим як інформація буде злита в безкоштовну групу.

Висновок

В результаті виходить начастіше так, що учасники безкоштовних груп купують монети по завищеній ціні в учасників платних груп. Тому двічі подумайте перед тим, як ризикувати своїми грошима!

Close