Огляд біржі Gate.io. Як поповнити рахунок і торгувати

Gate.io – біржа, призначена для торгівлі альткоінами в парах з BTC, ETH, USDT, QTUM. Ця біржа зареєстрована в США. Торговий обсяг біржі доходить до 100 млн $.

Реєстрація на біржі Gate

👉🏻 GATE.IO

При вході на сторінку сайту Ви побачите наступне вікно:

Для реєстрації натискаєте на напис: New user signup

Після у Вас з’явиться таке вікно:

Вводите свої дані, вказуючи нікнейм, пароль, пошту.

Важливо: біржа Gate просить ввести додатковий пароль в графі Fund і він повинен бути не таким, як в графі Password! Він потрібен для отримання даних API (про це далі).

Після введення даних буде наступне повідомлення:

Після перевірки і підтвердження пошти ще одне:

Після цього можете вводити свої дані в правій частині (як на другій картинці з відміткою про реєстрацію).

функціонал біржі

Після входу на біржу Gate раджу відразу встановити захист. Натискаєте на вкладку Settings

Біржа Gate, настройки

З’явиться вікно з пропозицією встановити захист. Для цього за допомогою програми Google Aut зчитуєте спеціальний QR code і вводите цифри, які будуть у Вас згенеровані. Натискаєте «Enable Two-Factor Authentication» – буде включена двухфакторная аутентифікація. Це захистить Ваш аккаунт від можливого злому.

Великий плюс біржі Gate – Вам не потрібно додаткових документів або верифікації аккаунта.

Біржа Gate, двофакторна аутентифікація

Поповнити біржу Gate можна тільки за допомогою криптовалют (більше 100 різних монет), включаючи USDT. На біржі немає можливості заводити / виводити фіатні гроші (USD, EUR). Виводити можна також тільки криптовалюту.

Додам, що на біржі присутня комісія при трейді 0,2%. Якщо ж Ви проходите реєстрацію за посиланням партнера, дана комісія буде менше. 👉🏻 GATE.IO

Також на біржі діє система з рівнями. При початковій реєстрації Ваш статус VIP 0 (виділено зеленим кольором),після досягнення 3 ВТС на балансі, Вам буде присвоєно наступний рівень VIP 1 і т.д. це також позначиться на зменшенні торгової комісії.

Торгівля на біржі

При натисканні на вкладку «Markets» Ви побачите 4 напрямки для торгів:

  • торги в парі з ВТС (36 пар)
  • торги в парі з ETH (56 пар)
  • торги в парі з USDT (74 пари)
  • торги в парі з QTUM (5 пар)

При натисканні на колесо праворуч вгорі (на зображенні) у Вас з’явиться дуже великий набір інструментів для графіків. З можливих індикаторів: MACD, RSI, ATR, Fast STO, Slow STO, BOLL, SAR.

Є два варіанти по трейду: купити або продати. Стоп-лосс відсутній (Особисто для мене це важливий момент при виборі біржі). Але чисто для торгів біржа зручна, без зайвих «надбудов».

Також біржа Gate.io є в мобільній версії: Меню Help – Download – Mobile App. Є версії для iPhone і для Android.

API

При реєстрації біржа просить ввести два різних пароля. Пароль в графі Fund потрібен для того, щоб отримати API. При включенні даного меню у Вас запитають даний пароль.

Найчастіше API використовується для підключення торгових ботів. Але будьте уважні! При передачі даних API стороннім особам, Вашим акаунтом можуть дистанційно керувати (проводити торгові операції). Ось тому важливо тримати всі паролі в надійних місцях.

Задумка творців біржі Gate, швидше за все, полягає в тому, щоб при зломі аккаунта, ніхто не зміг віддалено на ньому торгувати і пароль Fund виступає додатковим захистом. Як на мене, якщо аккаунт зламаний, то можна просто вивести кошти або торгувати без API. Тому «ідею» творців біржі я не зовсім поділяю.

Висновки

Біржі Gate проста в освоєнні. Тут є набір основних інструментів, деяких навіть не вистачає. Моя особиста думка – це зручна біржа для купівлі рідкісних токенів які важко зустріти на бінанс.

Переваги біржі:

  • легка реєстрація;
  • відсутність верифікації;
  • легкість у використанні;
  • велика кількість торгових пар.

недоліки:

  • немає інструменту стоп-лосс;
  • великі комісії як для біржі з позицією альткоін торгів

 

 

 

Close