Огляд біржі Binance (Бінанс): реєстрація і торгівля 2019

Огляд криптобіржі Бінанс

Біржа Binance є однією з найпопулярніших у світі платформ для торгівлі криптовалютою.

>>><<<

Вже напевно не залишилось того, хто б не розглядав купівлю криптовалюти в якості інвестиції. Обсяг криптовалютного ринку росте значними темпами, а укладання угод з купівлі та продажу цифрової валюти на ринку без допомоги криптовалютних бірж є практично неможливим. Однак криптовалютних бірж настільки багато, що вибрати найкращу торгову площадку для себе – це завдання не з легких. На щастя, в 2017 році була створена криптобіржа Binance, і питання вибору біржі для багатьох трейдерів перестав бути актуальним.

Читайте також: ТОП уркаїнських криптовалютних бірж

Для того щоб завоювати вельми відчутну частку ринку, Binance знадобилося не так багато часу. Немає сумнівів в тому, що своїм прогресом вона заслуговує порадам її користувачів.

Реєстрація на біржі Binance

Прямо зараз розберемо, як пройти реєстрацію на цій біржі, яким чином можна поповнити свій рахунок і вивести гроші, як торгувати на біржі Binance, яку комісію біржа бере за свої послуги, як відгукуються про цю біржі користувачі, а також дізнаєтеся багато нової та цікавої інформації.

Інновації та ширина можливостей біржі, які вона надавала своїм клієнтам, дуже швидко зробили Binance одним з лідерів різних рейтингів.

У добовому обсязі торгівлі вона займає перше місце. Однак цього біржі виявилося мало, вона прагне розширити свій вплив у різних країнах. Що цікаво – в перший же рік свого існування Binance подолала позначку в 3 000 000 користувачів. Головний офіс Binance розташований в Шанхаї, але не тільки китайські трейдери вибирають для себе цю біржу. Регіон поширення цієї біржі настільки широкий, що вона по праву може вважатися міжнародною. Binance з радістю приймає трейдерів з різних країн, не накладаючи ні на кого обмежень.

Однією з перших Binance запустила власний токен BNB, вкладаючи гроші в покупку якого, трейдер отримує деякі важливі вигоди і знижки на комісії. При цьому існує цілий ряд криптовалют, які торгуються в парі з BNB. Як безліч інших токенов, Binance Coin був створений на блокчейні ефіріума. Зберігати внутрішній токен цієї біржі можна на будь-якому ефіріум-гаманці, який підтримує стандарт ERC-20. На відміну від багатьох китайських бірж, сайт Binance переведений відразу на 8 мов – французька, іспанська, англійська, німецька, кілька азіатських мов і російська.

Реєстрація зводиться до простого заповнення спеціальної форми, а також введення капчі. Втім, у випадку з Binance, вам не доведеться вводити літерний код, замість цього слід потягнути за повзунок і зібрати пазл. На все ви витратите не більше 5 хвилин.

Binance

Верифікація

Верифікація на біржі Binance не складніше, ніж на іншій біржі, та й то вона потрібна якщо ви збираєтесь торгувати значнішими сумами.

Чи можна працювати на біржі Binance без верифікації? Так, але на користувача накладається певна  кількість обмежень. Основний набір функцій торгової платформи буде доступно вам відразу після реєстрації, але як тільки ви захочете зробити перший вивід коштів, максимум, на який ви можете розраховувати – це 2,5 Bitcoin на добу, без проходження верифікації. Для новачків ця сума може бути достатньою, проте для серйозних трейдерів, які оперують сумами в сотні біткоінів, цього буде мало.

Втім, пройшовши звичайну верифікацію, трейдер може збільшити ліміт добового виведення до 100 біткоінів. Що ж для цього потрібно зробити? Треба лишень вказати повне ім’я, країну проживання, свою стать і дані паспорта або водійських прав. Робимо фото документа, що посвідчує особу, не забувши завантажити його в форму на сайті Binance. І останній етап верифікації полягає в тому, щоб зробити селфі, тримаючи в руці документ, що засвідчує особу, а також листок паперу, на якому має бути написано назву біржі, а також поточна дата. Як бачите, верифікація на Binance є чимось особливим.

Як поповнити рахунок на біржі Binance?

Перш, ніж поповнювати рахунок, користувач повинен знати про те, що тут підтримується понад 70 токенів і цифрових валют, проте поповнити рахунок фіатнимі грошима не можливо. Якщо Ви плануєте оперувати скромними сумами, вам не доведеться проходити верифікацію. А ще біржа Binance не стягує комісію за поповнення рахунку, що було схвально сприйнято спільнотою трейдерів.

Поповнити рахунок досить легко: наводимо на “Funds” і натискаємо “Deposits”. Далі вибираємо у випадаючому списку ту криптовалюту, яку хочемо перевести на Бінанс. Копіюємо адресу і переказуємо на неї кошти. Далі чекаємо поки платіж пройде верифікацію в системі.

Увага: якщо ви перекажете на адресу кошти іншої монети – вони зникнуть, будьте уважні. Не можна на біткоін адресу відправляти ETH чи АDA!

З чого почати торгівлю на біржі Binance?

Щойно операція поповнення рахунку буде успішно завершена, трейдер зможе відразу ж приступити до торгівлі, вибравши одну або кілька валютних пар. Біржа дозволяє вести торгівлю більш ніж 200+ валютним парам, так що з вибором у трейдера точно не виникне проблем.

Щоб потрапити у розділ торгівлі, треба клікнути по вкладці “Exchange”. Наступний етап – це вибір режиму торгівлі. Тут користувачеві потрібно вибрати один з двох режимів – “Basic” або “Advanced”, які відрізняються дизайном, а також опціями. Режим Advanced створений для більш просунутих користувачів, а Basic більше підійде новачкам.

У режимі Advanced користувачеві будуть доступний широкий перелік інструментів технічного аналізу, а також покращений графік курсу. Клієнти біржі можуть вести торгівлю на одному з чотирьох ринків – BTC, BNB, ETH, USDT. Користувачів Binance також порадує деталізована інформація про кожну з валютних пар. Так, зайшовши на сторінку валютної пари, користувач зможе побачити показники обсягу торгівлі, поточного курсу, стакани із заявками трейдерів та іншу важливу інформацію. Стоп-ліміт ордера, які істотно підвищують ефективність торгового процесу, тут також присутні. Пропускна здатність біржі дійсно вражає, що зайвий раз доводить можливість обробки до 1,4 млн. Транзакцій щосекунди.

Маржинальна торгівля на біржі Binance

Зовсім скоро Binance планує додати маржинальний торгівлю, новини почали з’являтися ще в березні 2018 року, проте дійсно підтвердилися ці чутки тільки в травні 2019 року, коли про додавання маржинальної торгівлі оголосив сам глава біржі Changpeng Zhao. Новини призвели до значного зростання вартості токена Binance Coin, який виріс проти біткоіна на 20%.

Як вивести гроші з Binance?

 

Якщо вам вдалося успішно поповнити баланс біржі Binance, в виводом коштів у вас проблем не виникне, адже ця операція здійснюється на тій же самій сторінці.

Єдина різниця в тому, що ми обираємо не Deposit, а Withdrawal. Залишиться тільки вказати суму переказу, а також адреса, і підтвердити виведення коштів. Комісії за проведення операції з виведення коштів у  Binance одні з найбільш лояльних на ринку.

 

 

 

 

 

 

Сподіваюся стаття була Вам корисна. Мій лінк запрошення: https://www.binance.com/?ref=28718858

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close