Що робить компанія/проект Mithril?

Mithril – це децентралізована платформа для соціальних мереж, яка винагороджує всіх творців контенту. Mithril (MITH) буде використовувати технологію blockchain для забезпечення того, щоб транзакції були безпечним для всіх учасників. Ця технологія обертається навколо децентралізованого зберігання даних, яке може записувати транзакції між сторонами ефективно, і незмінно.

«Професійні власники контенту, такі як співаки, автори пісень та інші власники цифрових прав можуть монетизувати свій контент, творці контенту в традиційній моделі не отримують економічної вигоди. Все частіше створюється цікавий контент професійного та непрофесійного рівня, через відео-блоги, аудіо / подкастинг, відеокастинг в реальному часі. Ми вважаємо, що кожен, хто додає цінність мережі, повинен отримати вигоду з своєї роботи … »- Jeffrey Huang

Особливості Mithril

Розробники даного майданчика планують сформувати платформу для взаємодії та обміну контентом. Децентралізована основа блокчейна робить подібний проект затребуваним – користувачі отримують можливість обмінюватися повідомленнями і контентом вільно. Для популяризації Mithril розробники реалізують принцип соціального майнінгу – надають учасникам можливість заробляти на розміщенні контенту. Фотографії, відео, публікації, огляди, прямі трансляції – подібну активність пропонується монетизувати для отримання заробітку. Отримані токени Mithril користувачі зможуть використовувати для доступу до нових інструментів платформи, преміального контенту або додатків. Завдяки такому підходу крім соціальної мережі формується цілісна екосистема з власною економічною моделлю. Авторські права на розміщений контент захищені блокчейном і смарт-контрактами ефіру. Учасники та автори Mithril отримують можливість визначати умови користування і доступ до розміщених файлів, а також встановлювати розмір оплати за їх перегляд. Крім внутрішнього використання криптовалюти надаються можливості для її обміну на BTC і ETH. Для цього планується реалізувати власну біржову площадку Mithril Vault.

Ключовим аспектом розвитку Mithril стає реалізація програми Lit. Саме ця програма забезпечує доступ до функціоналу соціальної мережі і обміну інформацією між її учасниками. Додаток реалізується як для комп’ютерів, так і для мобільних пристроїв, що працюють на базі операційних систем iOS і Android.

Дорожня карта

Платформа Mithril почала свій розвиток не так давно і на початок 2018 реалізована лише бета-версія додатку Lit і приватні транзакції.

У подальші плани розробників входить виконання наступних завдань:

  • другий квартал 2018 – реліз повноцінної версії Lit, а також розробка власного гаманця;
  • третій квартал – бета-версія гаманця, початок розробки Mithril Shift;
  • четвертий квартал – випуск завершеної версії гаманця, початок розробки майданчика для біржової торгівлі;
  • початок 2019 – реліз Mithril Shift, початок роботи над переходом платформи на власний блокчейн;
  • другий квартал – випуск повної версії біржі і бета-версії блокчейна.

Висновок

Концепція створення соціальної мережі на основі блокчейну не оригінальна, проте активно підтримується аналітиками і користувачами. Актуальність розвитку Mithril забезпечує істотну підтримку для перспективного зростання. Однак в даному напрямку є кілька проектів, що пропонують схожі ідеї. Різні майданчика реалізують власні моделі соціальної взаємодії з оригінальними формами винагороди, нараховуючи токени за репутацію або популярність. Відмінною особливістю Mithril є самодостатність екосистеми. Весь функціонал надається за внутрішню криптовалюту, яка тут же може бути зароблена на основі активності користувача.

Close