Криптовалюта Metal – нова на ринку цифрових валют. Однак вже зараз капіталізація MTL – 190 млн доларів США. Metal створена на основі технології блокчейн. Якщо більш детально, то вона використовує механізм Proof of Processed Payments (PoPP). Даний протокол роботи мережі застосовується для ідентифікації користувача.

Особливістю платформи MTL є те, що користувачі отримують нагороду за активність. Тобто за кожну відправку транзакції або переказ користувач отримує бонусні монети MTL. Також нагороду можна отримати, здійснюючи покупки за Метал.

Команда розробників орієнтувалася на досвід біткоіну, уважно вивчала його недоліки. Тому в своєму продукті творці MTL постаралися максимально уникнути підводні камені, на які натрапив біткоін і старші криптовалюти при зростанні популярності. Крім безпосередньо токена, платформа Метал також збирається надати найближчим часом широкий вибір інструментів для підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу.

Історія криптовалюти Metal

Публічна історія Metal починається в 2017 році, тоді стався перший випуск монет на ринок. До сьогоднішнього дня, незважаючи на досить непогану капіталізацію і активну роботу, платформа  знаходиться в стані бета-версії, оскільки ще не весь задуманий функціонал реалізовано.

Варто звернути увагу, що, на відміну від багатьох інших криптовалют, творці MTL не ставили за мету просто зробити стартап для заманювання інвесторів під приводом створення чергової платіжної системи. Metal – це повноцінна платформа, що надає широкий набір можливостей для роботи.

Криптовалюта Metal

Під час створення концепції майбутньої системи розробники постаралися уникнути наступних проблем біткоіна:

 • складність використання криптовалютою новачками;
 • відсутність заохочень новим учасникам ком’юніті;
 • волатильність (коливання) курсу;
 • недостатній рівень захисту конфіденційної інформації;
 • відсутність загальної системи і правил для вирішення питань, пов’язаних з хаками і форками.

Творці Metal зробили свій продукт не тільки максимально безпечним, але й максимально простим в освоєнні. Такий підхід орієнтований на залучення користувачів-новачків, які не хочуть або не можуть розібратися в складній архітектурі управління і роботі біткоіна і йому подібних валют.

Особливості роботи Metal: плюси і мінуси

Оцінити мінуси Metal поки важко. Головний недолік платформи – це її не повністю готовий функціонал. Експертам важко оцінити вразливість і стабільність нової системи, поки все механіки платформи не запущені.

А ось з плюсів і можливостей вже працюючих функцій вже можна відзначити:

 • стабільне і зручне проведення стандартних транзакцій;
 • реал-тайм виставлення рахунків. Це безсумнівний плюс, враховуючи те, що той же біткоіни страждає затримкою в обрахунках і підтвердженні операцій;
 • можливість заробітку через Proof of Processed Payments. Користуючись металом, можна поєднати приємне з корисним. Наприклад, заробити токени, зробивши заплановані покупки;
 • використання криптовалюта MTL для оплати покупок і всіляких послуг в реальному світі;
 • можливість відкриття банківських рахунків і подальше оперування фінансами через кредитні та депозитні лінії;
 • бонусна система за активність;
 • різні внутрішньомережеві програми лояльності.

Крім загальних зручних умов, розробники приділили значну увагу безпеці. Всі операції і акаунти захищені солідними механізмами шифрування даних.

Прогнози зростання курсу Metal

Динаміка курсу метал досить плавна. До кінця вересня 2017 року монета MTL стабільно росла, падаючи лише на корекціях. На піку торгів вдалося досягти позначки майже в 14 доларів. Однак потім курс почав стабільно падати. Правда, варто зауважити, що зниження йде набагато повільніше, ніж зростання до піку. Тренд знову змінився на висхідний. На сьогодні монета MTL торгується приблизно по 40 центів за одиницю.

Прогнози на майбутнє досить різні. Але більшість експертів сходяться в тому, що капіталізація метал буде зростати. Якщо сьогодні вона становить близько 18 750 000 USD, то на наступний рік прогнозують розміри загальної капіталізації платформи від 30 мільйонів доларів.

Сприяти зростанню курсу метал повинні наступні фактори:

 • запуск усіх механік платформи;
 • рекламні кампанії, зараз багато хто просто не знає про Metal або не може знайти достатньо
 • інформації, щоб зважитися інвестувати в цю платформу;
 • все частіше окремі магазини в окремо і країни в цілому допускають можливість оплати криптомонетами. З огляду на, що Metal спочатку заточений під оплату в оффлайн світі, то його популярність буде рости разом зі збільшенням можливостей оплати товару криптовалютами.

Гаманець Metal

Гаманець можна скачати на офіційному сайті. За заявами розробників, гаманець буде надавати широкий спектр можливостей по управлінню рахунками і фінансовими потоками користувача.

Як отримати монети MTL

Придбати монети МТЛ можна традиційно на біржах. У міру зростання популярності все більше майданчиків підтримують дану криптовалюту. Як правило, не всі біржі підтримують пряму покупку за фіатні гроші.

Як заробити MTL

Майнінг Metal поки не вивчений, і не зрозуміло, чи буде він в принципі. Деякі моделі архітектури криптовалюти звели на мінімум або взагалі виключили майнінг. Що вирішать з майнінгом творці MTL не ясно, але поки в мережі немає інформації про методи і софт для майнінгу Metal.

Однак є інший спосіб добути монети MTL. Слід пам’ятати, що творці Metal вирішили надавати монети за будь-яку активність у своїй мережі. І розмір нагороди залежить від обсягів цієї активності. Тобто можна займатися видобутком Metal, просто прокачуючи через мережу фінансові потоки.

Підбиваючи підсумки. Metal – маловідома, але перспективна криптовалюта. При запуску всіх можливостей і хорошою рекламної кампанії має хороші шанси високо піднятися в рейтингах криптомонет.

Close