Мережа біткоін обробляє більше 350 000 транзакцій на добу

Активність користувачів мережі біткоін продовжує рости стрімкими темпами, причому вона виявилася високою навіть в ті дні, коли монета знижувалася в ціні.

У травні 2019 року був зафіксований піковий показник – мережа BTC стала обробляти близько 450 000 операцій на добу. Це трохи нижче рекордного показника, зафіксованого в грудні 2017 року, коли біткоін торгувався на рівні $ 20 000, а платформа тоді обробляла щодня до 490 000 операцій.

В початку червня відбулося невелике зниження, але вже в середині літа цього року знову почалося пожвавлення користувачів, і кількість оброблених транзакцій на блокчейні BTC початок перевищувати 350 000 на добу. На позитивну динаміку звернула увагу канадська платформа Shakepay.

 

Сервіс Bitinfocharts також зауважив різке збільшення кількості біткоін-транзакцій.

За його даними, зараз мережа найбільшої криптовалюти щодня обробляє трохи більше 360 000 операцій. При цьому сукупна сума всіх транзакцій значно вища за ту, яка була зафіксована в період знаменитого ралі дворічної давності.

Паралельно помічена динаміка агресивного зростання хешрейту мережі BTC. Обсяг обчислювальних потужностей, використовуваних для видобутку біткоіна, всього кілька днів тому досягав рекордного показника на рівні 80 EH / s, після чого відбулося його незначне зниження.

На думку аналітиків, підвищення хешрейту позитивно відбивається на розвитку блокчейну BTC, тому що мережа стає більш безпечною.

Close