Китай лідирує в Азії за кількістю пошукових запитів на тему ETH

Незважаючи на умовну заборону криптовалют в Китаї місцеві інтернет-користувачі продовжують масово цікавитися не тільки біткоіном, але і ефіром (ETH). На це звернув увагу користувач Твіттера під ніком Journeyto100K.

Він розмістив пост у соціальній мережі, в якому оголосив, що згідно з даними аналітичного сервісу Google Trends, за останні дві доби кількість пошукових запитів в інтернеті на тему, пов’язану з найбільшим альткоіном, різко зросла.

Позитивний тренд був зафіксований ще в кінці червня, коли курс ефіру зміцнився до максимуму із серпня 2018 року. На початку цього тижня криптовалюта подешевшала нижче $ 200, але напередодні вона змогла частково повернути втрачені позиції.

В азіатському регіоні китайські інтернет-користувачі найбільше цікавляться другою за вартістю монетою. Навіть Сінгапур, який багато хто називає «раєм» криптовалютної індустрії, зайняв в рейтингу відвідуваності лише п’яте місце.

Крім вартості ETH користувачі Всесвітньої павутини з Китаю цікавляться питаннями масштабування мережі ефіру і перспективами монети на ринку.

Відзначимо, що інтерес до біткоіна в інтернеті також збільшується. Пікові значення аналітики завжди спостерігають в ті періоди, коли BTC демонструє вибухове зростання.

 

Close