Баррі Сілберт заявив, що криптозима підійшла до кінця

Глава компанії Digital Currency Group Баррі Сілберт вважає, що ринок криптовалют схильний до циклічності, а недавнє зростання котирувань говорить про  завершення так званої криптозими. Про це він заявив в інтерв’ю Bloomberg Technology.
Сілберт порівняв рух ціни біткоіна з американськими гірками, вказавши на те, що вона вже чотири рази падала більш ніж на 80% і завжди відновлювалася до нового максимуму. Спираючись на ці дані, він заявив, що криптозима, яка почалася ще в 2018 році, підійшла до кінця.

Результат пошуку зображень за запитом "btc grow"

Примітно, що з такою думкою не згоден видатний аналітик і трейдер Тон Вейс, який підкреслив, що нещодавнє зростання не обов’язково підтверджує кінець ведмежої фази ринку.

Одночасно з цим Сілберт додав, що інституційні інвестори вже активно залучені в кріптовалютний ринок, чого і близько не було в 2017 році, коли ціна біткоіна досягла історичного максимуму на позначці в $ 20 тисяч.

Раніше Сілберт стверджував, що більшість цифрових токенів зникнуть, оскільки ніяк не використовуються.

На початку травня компанія Grayscale Investments, що входить до складу Digital Currency Group, запустила акцію #DropGold і випустила відеорекламу, закликавши інвесторів тверезо подивитися на переваги цифрової ери і визнати, що золото як засіб заощадження тепер поступається біткоіну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close