Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/chf1f5f332/www/btc-up.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/chf1f5f332/www/btc-up.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/chf1f5f332/www/btc-up.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Кращі інвест монети – осінь 2019 – btc-up

Монети, від яких я очікую середньострокове і довгострокове зростання (при стабільному BTC)

  • #MATIC – чемпіон серед лаунчпадних монет бінансу. Монета, в якій сидить дуже-дуже великий маркетмейкер, який пампить монету при новинах або при загальному відновленні ринку. Завжди пампиться при загальному пампі лаунчпадних монет бінанса і в такі моменти завжди показує найкращу динаміку. Окрім того один з можливих кандидатів на лістинг у Coinbase. До того ж #MATIC ще не був в рамках конкурсу від Binance. Думаю, при оголошенні конкурсу з #MATIC, маркетмейкер добре розжене монету.
  • #ONE аналогічний #MATIC, але тут маркетмейкер слабший. За динамікою лаунчпадних монет займає друге місце після нього. З відомих нам подій в майбутньому, можливий лістинг на Coinbase.
  • #VET байбек монет із вторинного ринку на суму $ 25 млн.
  • #IOTA CEO каже, що у них в запасі є дуже важливе оголошення + працюють з урядами і великими корпораціями (коли буде анонс невідомо).
  • #BTT сильний лідер Шиллер Джастін + постійні анонси про розвиток.
  • #LINK сильне ком’юніті. Найсильніший тренд. Активна робота розробників. Постійні партнерства, кожне з яких додає в скарбничку #LINK чергові бали для пампа.
  • #VIB монета, в якій сидить дуже великий маркетмейкер (памп зазвичай відбувається рідко, але і зростання ціни величезне від 50% до 120%). При стабільному BTC і загальному буллрані всіх альтів – буде памп з більшою амплітудою, ніж у інших альткоінів.
  • #BNB нові IEO, розвиток блокчейну, DEX і маржинальної торгівлі. Монета як і раніше одна з стабільних монет для інвестиції на довгий строк.

Монети, яких немає на бінансі, але можуть незабаром з’явитися там:

#LTO, #PVT, #CRPT, #BeeKan, #TOMO – найбільш вірогідні кандидати на наступний лістинг за програмою з DEX на основний майданчик Binance. У монет все добре з обсягами і лояльністю бінанс.
#VTHO – газ VET (за прикладом лістингу ONG, TFUEL і GAS).

Купувати монети можна тут.

Previous post Боти для торгівлі криптовалютою
Next post Huobi Token (HT)