Глава Ripple: після MoneyGram ми збираємося інвестувати в багато інших компаній

В розмові з Yahoo Finance CEO Ripple Бред Гарлінгхаус сказав, що його компанія планує укласти багато інвестиційних контрактів і угод з придбання сторонніх фірм після вкладення коштів в систему грошових переказів MoneyGram.

«Наше становище дуже міцне, бізнес стрімко зростає, у нас хороший баланс і я маю намір скористатися цими перевагами», – заявив глава Ripple.

За його словами, в даний час в компанії активно обговорюються «множинні потенційні інвестиції та поглинання». Однак Гарлінгхаус не став уточнювати, в які конкретно об’єкти планує вкластися Ripple. «Угоди завжди дуже-дуже складно прогнозувати”, – підкреслив він, додавши, що нові інвестиції відкриють нові можливості для максимального задоволення потреб клієнтів. Гарлінгхаус додав, що за останні півтора року Ripple інвестувала у криптоіндустрію близько $ 500 млн.  MoneyGram почала використовувати продукт xRapid від Ripple, в якому використовується популярний серед криптоінвесторів токен XRP. Крім того, стало відомо про придбання стартапом акцій MoneyGram по $ 4.10 імовірно на $ 30 млн. Також нагадаю, на Change.org з’явилася петиція із закликом до Ripple не “зливати» токени XRP, обвалюючи їх ціну.

Close