ФРС США повідомила про розробку інноваційної платної системи

Федеральна резервна система США (ФРС) співпрацює з Центробанком США, створюючи мережу для проведення оплат під назвою FedNow Service, яка буде співпрацювати з американськими банками та іншими фінансовими установами. Ця система як очікується буде мати можливість проводити платежі в будь-який час доби з максимальною швидкістю. ЇЇ залучення має відбуватись у 2023-2024 році.

Ця мережа має сприяти якісному покращенню економічного становища як окремих громадян, так і всього сегменту бізнесу в цілому. FedNow Service також стане основою для інших платформ та фінансових послуг.

Більшість коментарів від користувачів та експертів фінансового світу схвалюють дану ініціативу від ФРС. Особливо зацікавлені у її успішному впровадженні невеликі банки, оскільки вони будуть позбавлені від необхідності використання подібних систем конкурентів.

На данний момент не має жодної інформації про те, які саме технології будуть використані у цій платіжній мережі, однак ФРС вважає, що вони будуть уважно аналізувати бажання експертів фінансового ринку.

Також ФРС працює над організацією Федеральної автоматизованої системи грошових переказів (Fedwire) в цілодобовому режимі, для забезпечення максимально можливої кількості транзакцій між фінансовими організаціями.

Close