Екс-радник Дональда Трампа розповів про перспективи біткоіна

Американський президент Дональд Трамп недавно розмістив пост в Твіттері, в якому негативно відгукнувся про всі криптовалюти, включаючи біткоін. На його думку, цифрові активи переважно використовуються в злочинних операціях.

Такої ж точки зору дотримується і міністр фінансів США Стівен Мнучін, що анонсував крах біткоіна через 5-6 років.

Однак в команді Трампа були і такі експерти, які вважають, що BTC володіє гігантськими перспективами. Серед них можна відзначити Стіва Бенона, який протягом перших семи місяців президентства Дональда Трампа був його радником.
В ефірі телеканалу CNBC Бенон заявив, що в 2018 році він сам купував криптовалюту, коли вона падала в ціні. В цілому біткоін має великий потенціал і у кріптовалютної індустрії велике майбутнє.

Він підкреслив:

Я думаю, що вони [криптовалюти] могли б бути дуже важливою частиною руху вперед, особливо в цьому глобальному популістському зростанні.

За словами екс-радника Трампа, біткоін може стати символом світової революції. Головною перевагою даного активу є його незалежність. Його не можуть контролювати ніякі регулятори, а отже BTC несе власникам криптовалюти абсолютну свободу.

Аналогічну точку зору раніше висловлював венчурний інвестор Тім Дрейпер. Він також підкреслював, що біткоін стане символом глобальних і революційних змін в економіці.

Close