Десять помилок, яких слід уникати крипто-початківцю

У будь-якій галузі бути новачком означає, що ви будете припускатися помилок. Помилки ускладнюють життя, а згодом створюється враження, що ви ніколи не перестанете бути новачком.

Так само відбувається і в криптогалузі – безліч нових людей роблять помилки, властиві лише новачкам. Зрозуміло, краще вчитися на чужих помилках. Але як би зробити так, щоб і своїх було поменше?

Давайте розглянемо найпоширеніші помилки крипто-новачків і ознайомимося з деякими порадами про те, як їх уникнути або виправити.

  1. Ви не провела власного дослідження. Перш ніж почати що-небудь нове, звичайно ж потрібно провести власне дослідження. Зрештою, ви збираєтеся інвестувати в криптовалюту гроші, які заробили нелегкою працею, і тому потрібно добре розуміти, що таке криптовалюта, і до чого можуть привести ваші наступні кроки. Недостатньо просто слухати друзів або «експертів» в інтернеті, вони можуть «допомогти» вам злити гроші. Проведіть невелике дослідження, перш ніж входити в світ криптовалют.
  2. Ви прагнете лише до величезного прибутку. Багато майнерів тепер стали мільйонерами, тому, можливо, вам хочеться купити власне обладнання і почати процес майнінгу. Тим не менш, не слід включатися в нього, не вивчивши досконало, і тримаючи в розумі лише великі прибутки. Для майнінгу потрібно багато електрики, і він зажадає оплати величезних рахунків, які можуть коштувати дорожче, ніж ваш прибуток від майнінгу.
  3. Ви нетерплячі. Бути терплячим складно, але терпіння і спокій потрібно зберігати завжди. Завжди знайдуться треті сторони або фактори, які підштовхують вас на купівлю або продаж, але якщо ви проявите терпіння з вашими криптомонетами, будете винагороджені. Короткострокова і випадкова вигода від торгівлі це, звичайно, добре; але в цілому вам потрібно дотримуватися стратегії та відповідного плану.
  4. Ви продаєте думаючи, що ціна досить висока. Ніколи не знаєш, наскільки високо піде ціна токена. Якщо ви встигли продати монети, а ціна продовжила своє зростання, то ви, звичайно, можете пошкодувати про це. Тому потрібно скласти план, де ясно викладена ваша мета у вигляді певної прибутку, до якого потрібно прийти, проявивши при цьому терпіння. Терпіння потрібно і для того, щоб не почати панічний продаж, лише побачивши, що ваш токен пішов на деяке зниження.
  5. У вас немає приватних ключів від ваших криптовалют. Цей пункт стосується безпеки ваших монет і конфіденційності тих даних, які забезпечують доступ до них. У вас завжди повинні бути власні приватні ключі, тому що гаманці можуть пропасти, біржі можуть бути зламані, а рахунок ваших втрат може піти на тисячі доларів.
  6. Ви не перебуваєте в правильній спільноті. Є десятки хороших криптоспільнот, і буде помилкою, якщо ви не приєднаєтеся хоча б до однієї з них. З ними ви могли б отримати багато знань і підтримки. Самотність – це важкий шлях, особливо з огляду на те, що в спільнотах можна долучитися до безлічі чудових речей.
  7. Відправлення коштів на невірний кріптовалютний гаманець. Це помилка, яку люди роблять досить часто. Щоб уникнути цього, вам потрібно двічі перевірити правильність адреси, на яку ви вирішили відправити кошти. Потрібно переконатися, що ви робите все акуратно і не поспішаючи.
  8. У вас немає копій ваших паролів. Ви повинні мати автономні оффлайн копії всіх ваших паролів, приватних ключів і інших важливих даних, якщо не хочете назавжди розпрощатися зі своїми грошима. Це важливо, тому що вам потрібно буде отримати доступ до всіх ваших криптовалюта, навіть якщо ваш комп’ютер вийде з ладу або буде вкрадений.
  9. Ви не використовуєте двохфакторную аутентифікацію. Хоч вам це і не подобається, не забудьте активувати двохфакторную ідентифікацію (2FA). Це необхідно для забезпечення безпеки вашого облікового запису. Вам також слід зберегти свої коди відновлення в автономному режимі з тим, щоб ви могли розблокувати свій аккаунт, якщо щось трапиться.
  10. Ви побоюєтеся, що щось упустите (FOMO – синдром втраченої вигоди). Це одна з найбільших проблем в світі криптовалют. Історій успіху багато, але не завжди можна вгадати, що дійсно виявиться хорошим саме для вас. Цей синдром може підштовхнути вас на прийняття необдуманих рішень. При цьому слід розуміти, що ви пропустите лише деякі речі, але не всі.

Це були найбільш поширені помилки крипто-новачків. Слід постаратися запам’ятати їх, щоб уникати в майбутньому.

Close