Опис Cardano (ADA)

Cardano (ADA) – криптовалюта, створена Чарльзом Хоскінсоном, одним із співзасновників Ефіріума.

За словами Хоскінсона, Кардано – це блокчейн третього покоління. Першим поколінням є біткоін і його грошові перекази, а другим – Ефіріум з системою смарт-контрактів. Над розробкою цієї криптовалюти трудяться три організації:

  • фонд Cardano
  • IOHK
  • Emurgo

Фонд Кардано – некомерційна організація, функція якої полягає в «стандартизації, захисті та просуванні технології протоколу Cardano».

У 2015 році разом з Джеремі Вудом Хоскінсон заснував компанію IOHK (Input Output Hong Kong). IOHK є науково-дослідницькою компанією, основна діяльність якої присвячена використанню тимчасових інновацій в сфері блокчейн для створення доступних фінансових послуг. Контракт, укладений строком до 2020 року передбачає розробку, проектування і обслуговування Cardano до 2020 року.

Emurgo – це японська компанія, яка займається розробкою, підтримкою та просуванням комерційних підприємств, які хочуть впровадити технологію Blockchain в свої галузі. Більшу частину фінансування IOHK отримує від Emurgo, з якими вони уклали контракт на 5 років.

Ці три організації працюють в синергії, щоб забезпечити успішний розвиток Кардано.

Переваги

Масштабованість. Команда безперервно працює над поліпшенням цього параметра. Сюди входить швидкість транзакцій, робота мережі і масштабування даних.
Пропускна здатність мережі. Cardano працює над створенням повноцінного фінансового інструменту, де кількість оброблюваних транзакцій в секунду буде обчислюватися тисячами (на даний момент біткоіни має можливість пропускати всього 7 транзакцій в секунду, а Ефіріум – 15-20).
Команда проекту. Проект розвивають відмінні фахівці зі світу криптовалюта, що може побічно говорити про його успіх.

Придбати ADA можна на

Close