Bybit P2P купуємо крипту з карти та виводимо на карту

Що таке P2P (Peer-to-Peer) торгівля 

Peer-to-peer ( P2P) це торгівля, яка здійснюється безпосередньо між покупцем і продавцем, а біржа тут виступає гарантом угоди. Продавці та покупці безпосередньо відправляють кошти на гаманці та кредитні карти один одного. 

Перейти на P2P Bybit 

Простими словами ви відправляєте кошти з своєї карти на карту іншого учасника, за це він пересилає вам криптоактив на гаманець. Таким чином відпадає необхідність заводити кошти на біржу через депозит!

Р2Р потрібна у 2х випадках:

  1. Вам потрібно купити криптовалюту і у вас є на це кошти на картці. 
  2. Вам потрібно поповнити баланс на карті і у вас є криптоактиви. 

P2P торгівля на Bybit

P2P на Bybit – легкий та безпечний інструмент, який забезпечує біржа. Платформа полегшує купівлю та продаж активів за узгодженою між учасниками ціною. Зверніть увагу, що Bybit не є учасником угоди, а лише нанадає засоби та є гарантом чесної транзакції.

Для українців наразі підтримується фіатна торгова пара UAH/USDT.

 

Нульові комісії!

На цей час біржа не знімає жодних комісій за угоду і це є найкращою перевагою Bybit після безпеки!

 

Як почати користуватись P2P торгівлею?

Ознайомтесь з підказками для покупців та для продавців:

 

Для покупців

Крок 1: Перейдіть у розділ P2P Trading 

Крок 2: Оберіть в фільтрах Ваш банк, на якому маєте відповідну суму для покупки криптовалюти, таким чином ви відсієте усі пропозиції з іншими банками. Також можна вказати суму, що теж прискорить процес купівлі.

Крок 3: Оберіть оголошення, яке відповідає Вашим вимогам та з ціною що Вас влаштує. 

Крок 4: Введіть суму, на яку ви бажаєте придбати криптоактив, нижче з’явиться сума, яку отримаєте. Натискайте кнопку Buy/Купити

Ви опинитесь на сторінці замовлення, де у вас буде 15 хвилин, щоб перерахувати гроші на картку продавця. Примітка: перш ніж продовжити, переконайтеся, що всі деталі замовлення вірні (номер картки, сума, іноді ім’я отримувача).

Крок 5. Натисніть «Оплату здійснено», коли перекажете кошти на карту продавця.

 

Крок 6.

Після того, як продавець переказав монети, які ви придбали, можна натиснути «View My Assets», щоб переглянути їх разом із історією транзакцій. Ви також можете перевірити статус свого замовлення в історії замовлень P2P.

Якщо продавець не переказав монети через 10 хвилин, потрібно або почекати ще якийсь час, або натиснути «Submit Appeal / Подати апеляцію».

Служба підтримки Bybit зв’яжеться з вами. Увага! Протягом цього періоду не скасовуйте замовлення, доки ви не отримаєте відшкодування від продавця.

 

 

Для продавців

Крок 1: У головному меню натисніть «Купити криптовалюту» –> «Торгівля P2P», щоб перейти на сторінку торгівлі P2P.

Крок 2. На сторінці «Продати» ви можете відфільтрувати оголошення Покупців, ввівши критерії суми, валюти або методу оплати відповідно до ваших потреб.

Якщо Ви продаєте актив вперше біржа попросить вас в профілі вказати платіжний метод – мається на увазі ім’я, номер картки та назва банку.

 

Крок 3. Обравши потрібне оголошення, натисніть «Продати USDT».

 

Крок 4.

Введіть суму USDT або суму фіатної валюти, яку ви хочете отримати. Натисніть «Продати».

 

Крок 5. Покупець матиме 15 хвилин для здійснення платежу.

Крок 6:

Після успішного отримання платежу від Покупця натисніть «Переказати зараз», щоб переказати монети.

P2P торгівля без KYC?

Bybit дозволяє p2p торгівлю без обов’язкового проходження KYC, але сума операцій обмежена 1000 USDT. Проте деякі контрагенти можуть вказувати свої обмеження щодо KYC.

Перейти на P2P Bybit

 

Close