Опис Bitcoin Cash

Криптовалюта Bitcoin Cash з’явилася в результаті форку біткоіна, 1 серпня 2017 року. На різних біржах вона має різні тікери, використовується BCC або BCH. Після появи монети на біржі вона швидко пішла в ріст. Багато спекулянтів звернули на неї увагу і стали активно пампити, що дало можливість багатьом на цьому підзаробити.


Біткоін Кеш з’явився в результаті того, що багато хто висловлювався про морально застарілий код біткоіна. Транзакції стали здійснюватися повільно, а комісії зросли в зв’язку з недостатнім розміром блоку біткоіна (1 мегабайт). Розробники зробили активні заходи і виділили новий ланцюжок Біткоін Кеш розміром 8 мегабайт.

Нам офіційному сайті Bitcoin Cash є список всіх бірж і гаманців, які підтримують BCC.

Біткоін Кеш пов’язаний з доларом і його вартість залежить безпосередньо від попиту і пропозиції. Зараз Біткоін Кеш підтримується китайськими майнерами з часткою ринку приблизно в 5% і двома найбільшими майнінг-пулами – Antpool і BTC.com. Від розстановки сил на ринку майнінгу, а також складності обчислень буде залежати перспектива і прибутковість Біткоін Кеш.

Біткоіни Кеш чекають серйозні коливання курсу. Тиск на курс буде забезпечувати бажання власників продати їх за вигідною ціною, не піддаючи себе ризику невизначеності в довгостроковій перспективі. Ще не всі біржі забезпечили користувачам доступ до валюти, а це означає, що його пропозиція на ринку значно зросте. Позитивним фактором є його підтримка китайськими майнінговимі пулами і великими світовими біржами, що передбачає зростаючий тренд вартості криптовалюти.

З огляду на існуючі на сьогоднішній день «за» і «проти», кожен інвестор повинен оцінити для себе сам ступінь ризику входження капіталом в альтернативний біткоін. Однак новачкам не варто забувати про правило, яке свідчить, що вкладати в високоризикові активи можна не більше 30% від наявного капіталу.

Переваги

  • Розмір блоку. Цілком ймовірно, що біткоін блок буде збільшений до 2 мегабайт, в біткоін кеш ж він збільшений відразу до 8 мегабайт. Це дозволяє транзакції проводити набагато швидше, ніж в біткоіну.
  • Безпека. Захист від атаки повторного відтворення і атаки стирання (replay and wipeout protection).
  • Складність мережі BCH буде змінюватися набагато швидше, ніж в класичному біткоіни. Якщо виросте хешрейт мережі, то виросте і складність. Розробники Bitcoin Cash додали нову функцію під назвою – “алгоритм повільного зменшення складності майнінгу”. Ця функція набуде чинності, якщо в мережі буде виявлений недолік хеш-потужності (hashrate) для підтримки роботи мережі. У звичайному біткоін складність мережі підлаштовується під хешрейт кожні 2016 блоків, це відбувається досить повільно.
  • Транзакції нового покоління. Новий тип перерахунку складності – це нова захисна технологія від Bitcoin Cash, яка дозволяє проводити транзакції нового покоління з додатковими функціями безпеки, такими як підписання вхідного значення для поліпшеної безпеки гаманців, а також виключення проблеми квадратичного хешування.
  • SegWit і Lightning Network, які активовані у біткоін, мають на увазі миттєві транзакції. У Біткоін Кеш такої функції немає.

BCH можна купити:

Close