300 USD в криптовалюті! Airdrop від біржі

Доволі нова біржа Coinsbit відкриває небувалий airdrop: 300 USD в криптовалюті CNG. Можливість отримати безкоштовну криптовалюту триватиме з 20 лютого по 20 травня.

Лінк на еірдроп https://coinsbit.io/

Умови airdrop:

1. АБСОЛЮТНО ВСІ НОВІ КОРИСТУВАЧІ, які зареєструвались на сайті з 20.02 по 20.05, отримають 300 доларів або 30 000 монет криптовалюти CNG.

2. Для цього їм потрібно виконати три умови:

  • зареєструватись у період з 20.02 по 20.05.2020
  • пройдіть процедуру перевірки KYC
  • підпишіться на телеграм канал (Увага! одразу після підписки, вам можуть писати шахраї, ігноруйте приватні повідомлення невідомих осіб)

3. Якщо ваш обліковий запис було зареєстровано до 20.02, то єдиний спосіб отримати токени CNG – це участь у реферальній програмі. Запросивши друзів та знайомих зареєструватися на біржі, ви заробляєте монети CNG відповідно до 5-рівневої системи винагород.

Рівень 1 – $ 300 в монетах CNG;
Рівень 2 – $ 100 в монетах CNG;
Рівень 3 – $ 75 в монетах CNG;
Рівень 4 – $ 50 в монетах CNG;
Рівень 5 – $ 25 в монетах CNG.

Ви також можете скористатися активністю запрошених вами користувачів. Передбачена винагорода за торгівлю рефералів – до 25% від обсягу комісій:

1 рівень – 25% від комісії біржі;
2 рівень – 15% від комісії біржі;
3 рівень – 10% від комісії біржі;
4 рівень – 5% від комісії біржі;
5 рівень – 3% від комісії біржі.

Відсоток торгівлі рефералами відображатиметься на вкладці “Реферали”, і ви можете легко відстежувати активність запрошених користувачів. Виплата вашого прибутку від торгівлі буде здійснюватися на початку кожного місяця за попередній!

!!! Зауважте, що загальна кількість жетонів CNG обмежена. Після закінчення дистрибуції їх можна придбати на біржі Coinsbit лише у користувачів, які отримали їх через реферальну програму!

Користувачі, які отримали моенти, зможуть пограти ними в казино CNGame або продати їх після запуску торгів на платформі.

Монети CNG будуть роздані всім користувачам до 1 червня.

Лінк для отримання монет з аірдропу  https://coinsbit.io/

Close