Баунті кампанія (bounty) і як на ній заробити

Що таке баунті кампанія і як на ній заробляти непогані гроші

Що таке баунті кампанія (bounty campaign) – це можливість в ході ICO заробити токени (монети), завдяки поширенню інформації про ICO, піар. Таким чином, можна безкоштовно отримувати монети, а після їх лістингу (появи) на біржі – продавати. Звичайно, ніхто не зобов’язує продавати токени, якщо завдяки ICO був створений перспективний сервіс, то можна частину токенів притримати. Але якщо мета – заробити на баунті кампанії, то токени все ж варто продати, питання лише в тому, коли це зробити?

Метою баунті кампанії є популяризація ICO проекту, тому кількість завдань досить велика і кожен  знайде баунті програму за смаком.

Приблизний список завдань, за виконання яких (до закінчення ICO) можна отримати токени:

 • Підписатися на офіційний Twitter і робити ретвіти
 • Опублікувати про ICO 3 твіти в тиждень з якимось хештегом
 • Підписатися на офіційну сторінку в Facebook і постійно ділитися новими публікаціями
 • Опублікувати інформацію про ICO на своїй сторінці в Facebook
 • 4 пости щотижня з якимось хештегом
 • Вступити в Telegram чат ICO
 • Підписатися на YouTube канал ICO
 • Зняти відео про ICO і опублікувати на своєму YouTube каналі
 • Написати статтю про ICO
 • Перекласти документ ICO, наприклад whitepaper
 • Шукати баги в проекті ICO
 • Замінити підпис і аватар на форумі
 • І так далі, завдання можуть бути найрізноманітніші, але всі вони прямо або побічно пов’язані з рекламою ICO.

Для того щоб приступити до якогось завдання, потрібно перевірити свою відповідність баунті кампанії, оскільки у кожній кампанії присутні специфічні вимоги. Для Twitter кампанії, наприклад, потрібно мати 300 фоловерів, а для facebook потрібно мати в своєму профілі 200 друзів і профіль має бути старше року, критерії можуть відрізнятися, так що звертай на них увагу, а також задумайся про розкрутку своїх профілів у соціальних мережах.

Як шукати баунті кампанії

Пошук баунті кампаній не є чимось складним, це всього лише справа часу. Шукати баунті кампанії можна трьома способами:

 1. Найпростіший – скористатися сервісом bounty0x.io
 2. Шукати розділ «Баунті кампанія» (bounty campaign) безпосередньо на сайті ICO, для цього можна знайти рейтинг / список найближчих ICO і просто пройтися по всіх сайтах, додавши в закладки потрібні тобі. У якості сайту зі переліком актуальних ICO можна використовувати icotracker.net або подібний.
 3. Шукати баунті кампанію на тематичних форумах і сайтах. Найпопулярнішими є medium.com і bitcointalk.org.

Як вступити в баунті кампанію

У кожній кампанії потрібно зареєструватися, однак виглядає це зазвичай + – однаково. Часто потрібно заповнити гугл форму, де вказати свій логін на форумі, адресу Ethereum гаманця і електронну пошту. Також майже для кожного завдання потрібно пройти окрему реєстрацію, де вказується посилання на твій профіль соцмережі і кількість підписників.

Скільки можна заробити на Баунті кампанії

У хорошій баунті кампанії можна заробити пару сотень доларів, для цього потрібно буде брати участь відразу в декількох кампаніях, наприклад, Twitter, Facebook і Instagram. Потрібно буде суворо дотримуватися умов кампанії і нічого не пропускати, адже якщо якась умова не буде дотримана, ніхто не виплатить токени.

Усередині ICO виділяється окремий бюджет для баунті виплат, це зазвичай 1-3% від усіх створених токенів. Після закінчення ICO поступово починають виплати, монети будуть поділені між усіма учасниками баунті програми в залежності від виконаних завдань. Нижче показані приклади бюджеті баунті кампаній і того, як весь бюджет розподілений.

У момент виплати токенів, вони вже зазвичай додані на якусь біржу або навіть кілька, тому ти відразу можеш продати монети. Однак, іноді краще почекати зростання ціни, особливо якщо проект дійсно хороший.

Close