Арбітражна торгівля – новий метод збільшення криптопортфелю

Міжбіржовий Арбітраж (обмін) – це кілька пов’язаних угод для отримання прибутку на різниці курсів на один актив в різних біржах.

Ефективність арбітражу від 2% до 20% в день! Зараз розглянемо детальніше цей метод. Розглянемо приклад. На різних біржах різниця курсів може складати до 10%, наприклад на скріні нижче видно різницю на BTC в 1000$. Продавши на біржі де курс вище, а потім купивши де дешевше, ви можете отримати замість 1 btc, вже 1.05 btc.

різниця btc

Арбітражна торгівля

Є 2 основних способи арбітражу:

  1. Використовувати спеціалізований сервіс. Треба використовувати з обережністю, прибуток регулярно виводити.
  2. Арбітражити власноруч маючи акаунти на кількох біржах – це більш надійний метод.

Опис роботи арбітражного сервісу

Для використання арбітражної торгівлі не потрібно мати багато акаунтів на різних біржах, достатньо завести кошти на сервіс, а сама операція займає всього кілька хвилин. Як відомо, різні торгові площі пропонують дещо курс крипти. Цим можна скористатись для заробітку. Продавці криптовалюти продають на біржі з високою ціною, водночас одразу купують на іншій біржі за низькою ціною. Таким чином маса валюти збільшується.

Арбітражна угода

Багато хто дізнавшись про таку можливість сумнівається чи нема тут підвоху. На справді – нема. Все досить просто і прозоро. Ви бачите розподіл цін на різних торгових площадках – це нормальне явище, яке залежить від рівня децентралізації, швидкості транзакцій, коливанням цінового стакану та іншими факторами.

Покроково торгівлю ви можете переглянути за посиланням Арбітражна торгівля відео інструкція

Інструкція:

1. Реєстрація досить проста – лінк

2. Поповнення

Дивимось мінімальні суми з яких можна почати торгівлю

Переходимо в гаманець, обираємо потрібну валюту і поповнюємо акаунт на потрібну суму. Раджу починати з мінімальних сум. Наприклад я поповнив на 1 ефір.

3. Створюємо ордер

  • Вибрати валюту у правій колонці

  • Ввести суму у лівому полі

  • В правій колонці обираємо спочатку вищу ціну для продажу, потім меншу ціну для покупки. Одразу ж в лівій колонці можна побачити відсоток, а ще нижче точну суму заробітку і натискаємо підтвердження (Confirm).
  • Чекаємо на повернення збільшеного депозиту.

Скільки можна заробити на арбітражі

Давайте порахуємо скільки приблизно можна заробити при прибутку в 3% щодня.

Таким чином, як бачите при прибутковості в 3% ви повернете 100% вкладених коштів вже на 24 день. А надалі можете торгувати лише своїм прибутком, який не так шкода втратити.

Додам що на 60-й день депозит з 1 ETH збільшиться до 5.72 ETH – непогано, чи не так?

Висновок

Описана тут методика – потенційно один з найкращих способів заробити на криптовалюті. Він трохи ризиковий. Тому не раджу заводити великі суми, а також щойно депозит виросте – виводьте частину вкладених грошей.

Напишіть в коментарях про свої враження від торгівлі

Close